Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -31,70%

Espi metaversum o zbyciu praw do Alders blood - oddali za długi.

Zgłoś do moderatora
Widzieli?
Z tego wniosek że zarobiona kasa w kasie zostanie a za długi oddali grę - czyli za pół darmo ;)

Zarząd Metaversum S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, że w dniu 22 grudnia 2022 roku Emitent otrzymał podpisane egzemplarze umów na podstawie których Emitent zbył na rzecz od No Gravity Games S.A. pełne prawa do gier i marki „Alder's Blood”, wraz z pełnymi prawami do przychodów z gry Alder's Blood oraz pełnymi prawami do prototypu gry codename: Alder's Blood 2. W wyniku zbycia przedmiotowych praw rozliczone zostało w całości zadłużenie Emitenta wobec No Gravity Games S.A. Jednocześnie Emitent zachował prawo do 20 proc. dochodów z dystrybucji gry Alder's Blood 2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,09 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.