Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -16,46%

Espi konkrety tu są

Zgłoś do moderatora
Zarząd Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”), w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 9/2021 z dnia 22.11.2021 roku, informuje, iż w dniu 29.11.2021 r. roku spółka zależna Emitenta, tj. EPO INVEST sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, nr KRS: 0000703848 („EPO INVEST”) zawarła Umowę przelewu wierzytelności, opisanej ww. raporcie bieżącym, z jednym z działających w Polsce banków.

Obecnie, na dzień 29.11.2021 roku, wartość nominalna wymagalnego zobowiązania, które zostało nabyte przez EPO INVEST na podstawie ww. Umowy, wynosi: 7.767.290,35 zł. plus odsetki.
Emitent informuje, że EPO INVEST pod nabyciu wierzytelności, bezzwłocznie przystąpi do działań mających na celu wyegzekwowania wszystkich należnych środków, również z przedmiotu zabezpieczenia tj. hipoteki umownej w wysokości 15.600.000,00 zł na nieruchomości położonej w województwie kujawsko-pomorskim.

Emitent nie wyklucza dokonania w najbliższej przyszłości kolejnych podobnych inwestycji, samodzielnie lub wspólnie z podmiotami trzecimi (współinwestorzy). Każdorazowa inwestycja dokonywana byłaby przy tym z wykorzystaniem dedykowanych do poszczególnych transakcji spółek celowych, co ma na celu ograniczenie ryzyk prawnych i ekonomicznych Emitenta.
  • Espi konkrety tu są Autor: ~Mariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,54% 0,66 2022-12-05 15:53:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.