Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,20 zł , zmiana od tamtej pory: 108,10%

ESPI EBITDA księgową: ok. +21 mln zł w IV kwartale 2021 r.

Zgłoś do moderatora

Dzisiejsze odbicie pod to?

1. Wpływ na skonsolidowaną EBITDA skorygowaną: ok. +21 mln zł w I kwartale 2022 r.
2. Wpływ na skonsolidowaną EBITDA księgową: ok. +21 mln zł w IV kwartale 2021 r.

https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/41431613,unimot-sa-5-2022-istotny-wplyw-wyceny-transakcji-tradingowych-na-energie-elektryczna-zawartych-przez-spolke-zalezna-na-wynik-skonsolidowany-emitenta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,18% 89,90 2022-12-07 11:33:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.