Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,40 zł , zmiana od tamtej pory: 42,78%

Esotiq na tle branży odzieżowej

Zgłoś do moderatora
Esotiq- to chyba jedyna spółka z odzieżówki, która ma szanse poprawić wyniki w czasie pandemii. Świetnie rozwinęli e-commerce i naprawdę się wyróżniają na tle branży. Jeśli w tak trudnym czasie tak dobrze sobie poradzili to jakich wyników możemy się spodziewać jak skończy się pandemia. Może ktoś wie o jakiś negatywnych czynnikach obciążających notowania to proszę się tymi informacjami podzielić.
  • Esotiq na tle branży odzieżowej Autor: robi1979

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 6,54% 27,70 2021-06-14 16:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.