Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Eskimos też ma swoją dziejową teorię

Zgłoś do moderatora
Zobacz wątki dotyczące PetrolinvestZobacz profil Petrolinvest
Autor: ~Eskimos [5.226.68.*] 2021-08-03 12:58
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu
Zgłoś do moderatora
Zrobiłem mały rekonesans historyczny,trochę porozmawiałem tu i tam i faktycznie robi się wielka zmiana geopoltyczna w naszym regionie.
Polska przechodzi we władanie Amerykanów,stąd ta zgoda na Nord Stream 2,bo jankesi dobrze,wiedzą,ze Europa środkowa tak sobie da radę z surowcami,które będą dostarczane niezaleznie od Putina.
Złoże Otg i Shyrak i tak jest zajęte przez spółkę amerykańską i deal z Kazachami już dawno jest dopięty,Putin sobie może tylko patrzeć i kręcić głową.
Czekamy na pierwsze rozstrzygnięcia i wcale nie będę zdziwiony,jeżeli to nastąpi już w najbliższym czasie.To złoże jest dekadowe,nie jakaś kałuża z milionami baryłek a mamy do czynienia z minimum 2 mld boe.Ta ropa już jest przeznaczona na rynek polski.Pamiętacie Miami?Przypadek?
Nie sądzę.

////////////////// Eski pisałes to prawie rok temu. Co tam słychac w sprawie przez ciebie opisanej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44