Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -47,63%

Epidemiolodzy: Za kilka miesięcy niezbędne nowe szczepionki na COVID-19

Zgłoś do moderatora
Mamy niecały rok, zanim obecne szczepionki na COVID-19 staną się nieskuteczne i potrzebne będą modyfikacje - przekonują czołowi eksperci od chorób zakaźnych. Tłumaczą, że pokonamy pandemię tylko wówczas, jeśli sprawiedliwie będzie się szczepił cały świat.

https://wyborcza.pl/7,75399,26933075,epidemiolodzy-za-kilka-miesiecy-niezbedne-nowe-szczepionki.html
  • Epidemiolodzy: Za kilka miesięcy niezbędne nowe szczepionki na COVID-19 Autor: ~wuj
  • Re: Epidemi Autor: ~księgowy
  • Re: Epidemi Autor: ~wuj
  • Re: Epidemi Autor: ~wuj
  • Re: Epidemi Autor: ~Sputnik
  • Re: Epidemi Autor: ~adamp26

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -3,74% 6,18 2022-05-24 17:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.