Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,35 zł , zmiana od tamtej pory: 49,53%

EON - KRYZYS wymiecie kurs na 1 zl - maja zyski ale nie ROSNA

Zgłoś do moderatora
zyski mają chociaż przy takich obrotach to tego zysku powinno być dwa razy tyle, no min 5 mln a tu troche lipa z tym.
nie widać też większego zainteresowania spółka, długoterminowo widać że kurs się obsuwa więc w kryzysie nie wróży to nic dobrego. zapewne 2019 rozwieje wszelkie watpliwosci czy bedzie niebawem 3 zł i nizej czy 6 i wyżej. musiałby to jakiś fundusz zaczynać skupować ale już Altusa nie ma a nikt inny nie kupi teraz kiedy wiedza ze za rok czy dwa rozowo na rynku nie bedzie a tu zyski niepewne.
Obstawiam najpierw 1 zl a potem moze cos z tego za jakiś czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET -3,61% 8,00 2020-11-25 11:56:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.