Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -24,62%

Entliczek pętliczek ....

Zgłoś do moderatora
Sytuacja jest interesująca. Zawsze gdy można dużo zarobić to też jest ryzyko.
Straty są duże ale jeśli układ zostanie zatwierdzony to zadłużenie zostanie zmniejszone o około 60mln zł . Czy ktoś to może potwierdzić? Ja nie robiłem jakiegoś dokładnego wyliczenia.
Zarząd i osoby związane z zarządem cały czas trzymają akcje w sumie około 35% . W grudniu nawet Cacek dokupił akcji .
Audytorzy chyba dość ostro podeszli do swoich działań , nawet podatek odroczony został mocno okrojony, dobrze że zostało to sprawdzone , chociaż audytorzy w innych spółka często wpisują w sprawozdaniu max wartość podatku odroczonego jako aktywo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 1,87% 0,49 2021-08-05 15:25:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.