Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: 8,86%
kto dzisiaj brał wszystko po 0.7... spieszy sie ORGR na wykresie? znawco czy to zadziała czy wazne sa fundamenty czy at zobaczymy t juz było wszystko podwojne dno orgr teraz rysuje sie rgr na tyg hehe co to bedzie do wyników coraz blizej a tu ktos po 0.7 bierze wszystko daj pkc po 0.6 moze sprzedasz hehe kazdy wezmie chetnie skoro tak jak mowisz pan s chce nas wyiwac pozdo
  • eni ? Autor: ~art
  • Re: eni ? Autor: ~Haha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00