Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: 446,22%

ENERGOINSTAL szansa na + 30-40 %

Zgłoś do moderatora
Zawieszenie i przedwczorajsze odwieszenie notowań sprawiło, że niecierpliwi gracze postanowili wyjść za wszelką cenę. Akcje zostały odebrane z dołkiem na 0.504 i nastąpił początek szybkiej korekty. Marsz w górę powinien trwać przez kolejne sesje. Jak pokazuje wykres poprzednie takie tąpnięcia były natychmiast wykorzystywane i kurs wracał do bazy, a odbicia, co widać na wykresie miały kształt "V". Przyjmując tę analogię powinniśmy wkrótce zobaczyć okolice 1.05, czyli + 40% od piątkowego zamknięcia. Nie ma na to wiele czasu, bo odbicia mają charakter dynamiczny.

https://i.ibb.co/MDqxzLX/ENERGOINSTAL.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -3,47% 3,90 2023-10-02 13:24:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.