Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,59 zł , zmiana od tamtej pory: -0,26%

Energa uruchamia gigantyczne wiatraki. Kurs powoli wzrasta

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji jednej z największych krajowych firm energetycznych, spółki Energa, rósł podczas wczorajszej sesji o około 2%. Akcje drożały o 0,15 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 7,79 zł. Jest to mocny wynik na tle na szerokiego rynku, gdyż wczoraj indeks WIG20 zyskiwał około 0,10%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 6,66 zł. W sumie od połowy października ubiegłego roku spółka zyskała już ponad 25%.

Energa ponad ważnym oporem, słaba dynamika wzrostów
Notowania spółki w ostatnim czasie wyglądają pozytywnie. W nowym roku notujemy kontynuację rozpoczętych w połowie października wzrostów, których skala sięga już 25%. Mimo, że zwyżka od połowy grudnia, a także w tym roku, nie ma zbyt imponującej dynamiki ani wsparcia w wyższych obrotach, to jednak...

https://comparic.pl/energa-uruchamia-gigantyczne-wiatraki-kurs-powoli-wzrasta/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,93% 7,57 2020-02-21 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.