Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,62 zł , zmiana od tamtej pory: -0,60%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
w nawiązaniu do głównego tematu wątku wynikającego z pierwszego wpisu w tym wątku uzupełniająco

Energa Grupa Orlen wspiera Mobilną Akademię MKP Pogoń Siedlce. Wspólnie zapraszają na imprezę z okazji Dnia Dziecka

Miejski Klub Piłkarski Pogoń Siedlce pozyskał nowego partnera i sponsora.została podpisana umowa o współpracy pomiędzy naszym klubem a spółką Energa Nowy sponsor klubu objął swoim wsparciem projekt Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce.który ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży w Siedlcach i miejscowościach ościennych W ramach tego projektu siedlecka Pogoń będzie obecna w całym regionie. Zawodnicy i trenerzy będą odwiedzać różne pobliskie miejscowości i spotykać się z młodymi kibicami. Wspólnie z Energą klub organizuje też 4 czerwca otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta i regionu Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

https://www.eska.pl/siedlce/energa-grupa-orlen-wspiera-mobilna-akademie-mkp-pogon-siedlce-wspolnie-zapraszaja-na-impreze-z-okazji-dnia-dziecka-audio-aa-P26W-QV92-FZ2e.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,61% 6,58 2022-09-30 12:01:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.