Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,74 zł , zmiana od tamtej pory: -0,89%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
Mnie nie zawiodłeś,gdybym chciał to bym starał się stać tym interwentem ubocznym czy jak mu tam / choć dalej nie wiem czy mogę nim być ale nawet gdybym mógł być to nie chciałoby mi się robić wycieczek / i wysłał swoich praw i bronił się sam ale mam za mało akcji i brak interesu ekonomicznego ...ty i tak jako jeden z nielicznych robisz wiele ...nawet więcej niż ja bo ja tylko piszę a nic nie zrobiłem... słuchałem WZA twoje pytania -choć się starasz ,jednak Ty ani ja słuchając odpowiedzi na pytania o różnicy w EBITDA w raportach - nie mamy wiedzy -więc trudno polemizować z odpowiedziami ...tu potrzebny jest ala rewident ,audytor -który ma wiedzę i by ich atakował czy to na WZA czy w sądzie ale to wszystko kosztuje ...dlatego drobnym jest pod górkę ...wracając do tematu najłatwiej dowodzić, że sam fakt wycofania spółki z obrotu może zostać uznany za sprzeczny z dobrymi obyczajami i mający na celu pokrzywdzenie akcjonariuszy mniejszościowych -co daje podstawy prawne do uchylenia uchwały.

Obie cechy muszą wystąpić łącznie /poczytać bo pojęcia te są bardzo szerokie/ i jako jeden z argumentów na udowodnienie tej tezy przytoczyć działalność sponsoringową i charytatywną której roczne koszty kilkadziesiąt razy przekraczają roczny koszt bycia spółką giełdową należałoby ustalić w wiarygodnych źródłach jaką oszczędność spólka poniesie na opuszczeniu gpw bo nawet poza gpw niektóre koszty występują i kwoty wymieniane przez spółkę mogą być zawyżone i atakować ile to wydają na sponsoring nawet namówić sąd aby nakazał dać im zestawienie ile wydali z podziałem na poszczególny sponsoring czy działalność charytatywną poszczególnych projektow -postaram się codziennie kilka takich wydatków publikować .Mam nadzieje że będzie to pomocne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 1,52% 6,68 2022-10-05 13:46:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.