Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,78 zł , zmiana od tamtej pory: -1,47%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
mógłbyś odpowiedzieć normalnie na zawarte tam pytanie ,,,Czy ty lub ktoś inny argumentował słownie w sądzie że spółka ENERGA plus spółki zależne wydają rocznie na sponsoring i działalność charytatywną bardzo dużo pieniążków - może nawet rocznie to jest kilkadziesiąt razy więcej niż koszt bycia spółka giełdową / dokładna wielokrotność Sąd może poznać jak nakaże te dane na wasz wniosek spółce przedstawić/ -czy ty tak jak sugerowałem w innych wpisach -nawet chyba pisałeś że tak zrobisz - wydrukowałeś ślady takich wydatków o których sama spółka się chwali i czy przedstawiłeś to w sądzie i czy sąd załaczył to do akt

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,60% 6,68 2022-10-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.