Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,76 zł , zmiana od tamtej pory: -9,17%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
Należy iść tą drogą ....sam fakt wycofania spółki z obrotu może zostać uznany za sprzeczny z dobrymi obyczajami i mający na celu pokrzywdzenie akcjonariuszy mniejszościowych -co daje podstawy prawne do uchylenia uchwały.

Dobrać do tego argumenty -pamiętasz jak kiedyś twierdziłem że roczne wydatki spółki Energa i spółek zależnych na sponsoring i działalność charytatywną kilkadziesiąt razy są większe niż koszty które ponosi spółka z racji bycia spółka giełdową / a z tego że jest się spółka giełdową poza tymi kosztami są same zalety/
Podczas wcześniejszych wpisów w innych wątkach mówiłem aby wyszukać wszelkie ślady działalności sponsoringowej i działalności charytatywnej z internetu/ nawet sama spółka w swoich stronach w mediach społecznościowych się tym chwali ,czy z wykorzystaniem raportów ENERGA i ORLEN -jest tego bardzo dużo- miałeś wydrukować i próbować załączyć do akt na rozprawie / oczywiście jeśli sąd się zgodzi/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,32% 6,14 2022-09-28 15:11:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.