Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,76 zł , zmiana od tamtej pory: -4,14%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Wcale mądry nie jestem języków nawet nie znam...w niektórych sprawach mam wiedzę ale pozyskaną właśnie od tych mądrych... To nie dotyczy sprawy żadna puszka pandory ...na jednej ze spraw pod przysięga powtarzając to ponownie po interwencji prawników były członek zarządu twierdził że prezes oszukiwał zawyżał koszty itp...czy sąd powinien złożyć zawiadomienie do odpowiednich organów tego nie wiem ale sądu to zbytnio nie interesowało bo sprawa dotyczyła innej materii uchylenia uchwały ...

Dlatego pytam ponownie

Jeśli możesz napisz krótko jak przekonywałeś sąd z jakich powodów ma uchylić tą uchwalę
Mnie interesuje czy tą poniższą tezą udowadniacie

akcjonariusze mogą żądać uchylenia uchwały w sprawie zniesienia dematerializacji akcji i wycofania ich z publicznego obrotu nie tylko z powodu zbyt niskiej ceny, ale również dowodząc, że sam fakt wycofania spółki z obrotu może zostać uznany za sprzeczny z dobrymi obyczajami i mający na celu pokrzywdzenie akcjonariuszy mniejszościowych -co daje podstawy prawne do uchylenia uchwały.

Jako ciekawostkę możesz napisać ile w przybliżeniu liczą stron akta sprawy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,41% 6,48 2022-10-03 12:49:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.