Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,76 zł , zmiana od tamtej pory: -7,40%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale znaczy że zapoznałeś się z aktami przed sprawą -mógłbyś potwierdzić -jeśli się zapoznałeś to bardzo dobrze świadczy o twoim podejściu do sprawy -ja bym obstawiał że się nie zapoznałeś i bym przegrał !!!
Jako ciekawostkę możesz napisać ile w przybliżeniu liczą stron akta sprawy.

Spółka ENERGA domagała się utajnienia postępowania. – Z uwagi na możliwość ujawnienia informacji objętych tajemnicą przedsiębiorstwa dlatego spółka wniosła o przeprowadzenie rozprawy przy drzwiach zamkniętych. Wniosek ten nie został jeszcze rozpoznany przez sąd – mówił Krzysztof Kopeć, dyrektor biura prasowego Energi .Jak wiemy z reala sąd się zgodził ale proszę zwrócić uwagę że cały czas mówimy o możliwość ujawnienia informacji objętych tajemnicą przedsiębiorstwa ENERGA -więc unikając ujawniania informacji objętych tajemnicą przedsiębiorstwa ENERGA które mogły się pojawić lub się pojawią możemy na inne tematy podyskutować -

Jeśli możesz napisz krótko jak przekonywałeś sąd z jakich powodów ma uchylić tą uchwalę
Mnie interesuje czy tą poniższą tezą udowadniacie

akcjonariusze mogą żądać uchylenia uchwały w sprawie zniesienia dematerializacji akcji i wycofania ich z publicznego obrotu nie tylko z powodu zbyt niskiej ceny, ale również dowodząc, że sam fakt wycofania spółki z obrotu może zostać uznany za sprzeczny z dobrymi obyczajami i mający na celu pokrzywdzenie akcjonariuszy mniejszościowych -co daje podstawy prawne do uchylenia uchwały.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,00% 6,26 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.