Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: -7,94%

Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj rozpoczynam cykl wklejania dwóch wpisów dziennie o działalności charytatywnej sponsoringu Grupy Energa -może ktoś to wykorzysta jako kontrargument że spółki nie stać na koszty ponoszone z notowaniami giełdowymi.
26.05.2022
Grupa Energa S.A została sponsorem Pogoni Siedlce. Firma obejmie swoim patronatem projekt Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce.

W ramach projektu odbędzie się szereg wydarzeń w Siedlcach oraz pobliskich Gminach, których celem będzie promocja aktywności sportowej i piłki nożnej, wśród dzieci i młodzieży. Projekt przewiduje organizację spotkań w okresie od czerwca do września 2022 roku.Dziękujemy grupie Energa S.A za zainteresowanie działaniami Klubu oraz wyrażamy nadzieję, że podpisana umowa i ciekawy, ambitny projekt, będą początkiem długiej i owocnej współpracy.

źródło
http://mkppogonsiedlce.pl/?p=40457

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGA 0,00% 6,26 2022-09-23 17:00:00