Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 36,31%

ENERGA ma 2 koncesje 14.E.1/2 morskie farmy wiatrowe wybuduje 1800 MW

Zgłoś do moderatora
gdyby założyć,że potrzebna dodatkowa kasa na Olefin III zaskoczyła Orlen,to sprzedając 41% akcji Energii może mieć kontrolę nad Energą i dodatkową kasę na np.Olefin,oczywiście Obajtek przed wyborami tego nie zrobi bo mu partia nie pozwoli,ale po wyborach(jak wygrają)kto wie?jak przegrają,kolejny prezes Orlenu to zrobi,bo jest/będzie tyle rozgrzebanych inwestycji i będzie musiał je ogarnąć finansowo.Gdzie będzie kurs Energii w takim scenariuszu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -3,78% 11,45 2024-02-22 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.