Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,68 zł , zmiana od tamtej pory: 28,62%

ENERGA ma 2 koncesje 14.E.1/2 morskie farmy wiatrowe wybuduje 1800

Zgłoś do moderatora
3.07.2023, Warszawa (PAP) Umowa Orlenu z bp może być wstępem do współpracy przy transformacji energetycznej - prezes 
Daniel Obajtek
- Orlen, który podpisał we wtorek umowę z bp na dostawę w ciągu roku do 6 mln ton ropy z Morza Północnym, nie wyklucza współpracy z bp w innych obszarach, w tym transformacji energetycznej - poinformował PAP Biznes prezes Daniel Obajtek

źródło cytatu
https://stooq.pl/n/?f=1560309&c=0&p=4+22

...przypominając transformacja energetyczna w Grupie Orlen w dużej części jest realizowana z wykorzystaniem spółki ENERGA

Daniel Obajtek wypowiedź z 28 czerwca 23 r

Orlen przejął Energa SA aby iść bardzo mocno w źródła zeroemisyjne.

cytat z linku
https://wpolityce.pl/gospodarka/652550-obajtek-tylko-silna-gospodarka-powoduje-odpowiednie-sojusze
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,97% 12,45 2024-02-28 13:12:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.