Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,93 zł , zmiana od tamtej pory: -14,25%

Enea Operator buduje prototypowe magazyny energii w pięciu lokalizacjach

Zgłoś do moderatora
https://www.cire.pl/item,216660,1,0,0,0,0,0,enea-operator-buduje-prototypowe-magazyny-energii-w-pieciu-lokalizacjach.html

APS ENERGIA trochę zaspało ze startem. W Polsce pracuje ponad ćwierć miliona transformatorów. Jest co robić. Wyścig wygra ta firma, która zejdzie najniżej z ceną za cykl ładowania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
APSENERGY -0,88% 3,37 2021-07-27 16:30:50