Forum Giełda +Dodaj wątek

Emlab & Żywiec

Zgłoś do moderatora
Marka Żywiec, należąca do portfolio Grupy Żywiec, jest kolejnym klientem pozyskanym przez EM Lab SA w ostatnim czasie. W ramach pozyskanego zlecenia agencja EM Lab SA była odpowiedzialna za przygotowanie dla marki Żywiec imprezy pod hasłem "Święto Browaru", która odbyła się w dniach 18-19 czerwca. 
 
Impreza zorganizowana została z okazji kolejnej rocznicy wmurowania kamienia węgielnego pod Browar w Żywcu i towarzyszyła dorocznemu Festiwalowi Birofilia 2010. Event odbył się właśnie na terenie Browaru i skierowany był do lokalnych mieszkańców i miłośników piwa. Podczas imprezy na odwiedzających czekały atrakcje muzyczne oraz liczne konkursy i animacje, mające na celu przybliżenie marki Żywiec i budowanie lokalnej dumy.
 
Jest to pierwszy projekt zrealizowany przez EM Lab dla marki Żywiec. Agencja została wyłoniona do jego realizacji w drodze przetargu. "Cieszy mnie współpraca z marką Żywiec przy tym projekcie. Mamy nadzieję na możliwość jej poszerzenia w przyszłości. " - powiedział Jacek Olechowski, Prezes Zarządu EM Lab. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIACAP -1,52% 2,60 2021-06-22 11:17:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.