Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,42 zł , zmiana od tamtej pory: -26,47%

Emitel-Sasin-Wipler i ugoda?! Czy PiS działa na szkdę Polski?!

Zgłoś do moderatora
Wygrywa kapitał obcy. Czy Polska jest bezpieczna?! 06N Magna Polonia w przededniu apelacji zawiera w nocy tajemniczą ugodę z Emitelem. Ugoda w sprawie rzekomo wygranej? - Wyrok I instancji i prejudykat!! Ta sprawa musi być jasno wyjaśniona Polakom. PS. Pan Moderator uprzejmie kasuje tym razem cały wątek. Dlaczego? - Ta sprawa nie została jasno wyjaśniona Polakom więc proszę nie kasować. Dziękuję i pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 2,52% 3,25 2024-02-22 17:01:01