Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -5,92%

emisja z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Myślę że będzxiemy wspominać ten moment za rok jako jedną z największych okazji inwestycyjnych w życiu

,, W terminie do 31 grudnia 2021 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Infoscan podejmie uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego z kwoty 1.320.826,70 zł do kwoty 3.962.480,10 zł poprzez emisję 26.416.534 nowych akcji z zachowaniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, z terminem zamknięcia subskrypcji wyznaczonym nie później niż na dzień 31 marca 2022 r. "
  • emisja z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy Autor: ~Drwal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 1,06% 0,67 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.