Forum Giełda +Dodaj wątek

Emisja serii R pod cypryjskich udziałowców

Zgłoś do moderatora

WINVESTMENTS buzuje a kurs i obroty marne. Forum też jakby kima. A tymczasem mamy emisję akcji serii R oraz ujawnienie przekroczenia 10% udziałów przez:

- White Brinando (co za nazwa, jak z Abby): > 111 mln akcji,
- Congio Investments Limited: > 137 mln akcji.

[o ile dobrze policzyłem bo komunikaty są średnio czytelne, raz mówią o akcjach, raz o ich wartości]

Gdzie dawni dyskutanci i ich cięte riposty? Co Wy na to? Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,41 2021-09-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.