Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -39,62%

Emisja porażka 5 (pięćio) osobowego zarządu. !!!!

Zgłoś do moderatora
Gdyby każdy namówił swoich kolegów na 1 mln inwestycji, a przecież wszyscy ich znajomi to teraz milionerzy, to emisja byłaby domknięta. A tak, może im nie wyjść, przejedzą to co jest i będzie po zawodach. Może podajcie dane preorderów ? Promocja była miesiąc wszędzie, ile ludzi weszło w temat jako klienci ? Może trzeba zrobić dziesięciu prezesów, dwadzieścia sekretarek, segregator i 10 asystentek. Żeby tylko Becker nie zaraził spółki wirusem bankruta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TLTENNIS 12,14% 0,79 2021-07-23 13:57:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.