Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,76 zł , zmiana od tamtej pory: -56,15%

Emisja akcji Adiuvo Investments zakończona sukcesem

Zgłoś do moderatora
 Inwestorzy nabyli 1,62 mln akcji nowej emisji Adiuvo Investments po 10 zł za sztukę, czyli po cenie rynkowej. Środki wpłynęły już do spółki i zostaną wykorzystane na dokończenie prac rozwojowych, działań regulacyjnych oraz przyspieszenia procesów komercjalizacji innowacyjnych produktów medycznych, nutraceutycznych i digital health.

- Witamy w gronie akcjonariuszy nowych inwestorów, rozumiejących nasz model biznesowy i doceniających jakość naszych projektów. Dzięki pozyskanej gotówce dynamizujemy prace, przybliżające poszczególne spółki portfelowe do strategicznych transakcji na polu komercjalizacji – mówiAnna Aranowska-Bablok, Członek Zarządu Adiuvo Investments.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7157.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO -0,47% 4,28 2020-08-13 09:29:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.