Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,52 zł , zmiana od tamtej pory: 0,53%

Email od Miltona Przredłużenie ceryfikacji ze wzgledu na Covid

Zgłoś do moderatora

Certyfikacja systemu SkinSENSE oraz program pilotażowy stanowią najważniejsze nasze działania w tym roku, dlatego będziemy o nich informować. Prosimy jednak o wyrozumiałość. Pandemia dotyka także nas, obostrzenia nie pozwalały nam na przygotowanie procesu certyfikacji zgodnie z założeniami. Nie tylko urzędy, ale także nasi podwykonawcy zostali dotknięci, chorobą, brakiem terminowych dostaw, ograniczoną dostępnością materiałów, itp. Staramy się jednak posuwać naprzód mimo przeciwności. Wraz z prezentacją wyników za IQ chcemy pokazać skaner SkinSENSE, który zostanie przekazany do certyfikacji, a IIQ będzie dla nas istotny ze względu na jej formalny przebieg. Działania pilotażowe będą mogły rozpocząć się dopiero po uzyskaniu certyfikacji, ale nie wcześniej niż po zniesieniu najważniejszych ograniczeń związanych z pandemią. Trudno będzie bowiem uzyskać zezwolenia oraz pozyskać do współpracy lekarzy specjalistów w trakcie trwania pandemii. W służbie zdrowia, na całym świecie, jak nigdy dotąd, istnieje w chwili obecnej jeden priorytet. 

Drugi z naszych projektów FaceCOV znajduje się w podobnej sytuacji, lecz o szczegółach będę starał się opowiedzieć podczas czatu inwestorskiego, który planujemy przeprowadzić wraz z publikacją wyników za IQ. Publikacja wyników za 2020 rok oraz za IQ będzie miała miejsce 30 kwietnia, zaś o terminie czatu poinformujemy na stronie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILTON 2,55% 1,53 2021-09-24 10:06:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.