Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,00 zł , zmiana od tamtej pory: 21,40%

Elzabowcy! Kiedyś trzeba będzie oddać pieniądze od Comp

Zgłoś do moderatora
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45623313,elzab-sa-10-2023-przyjecie-zalozen-do-strategii-grupy-kapitalowej-elzab-na-lata-2023-2025-i-podsumowanie-procesow-optymalizacji-kosztow

"Uwzględniając inne rozrachunki (należności, pożyczki do jednostek konsolidowanych przez Comp S.A.), oznacza, że w ujęciu netto ELZAB jest beneficjentem finansowania w grupie kapitałowej na poziomie ok. 23 mln PLN."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMP -1,14% 69,20 2023-12-01 09:40:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.