Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,55 zł , zmiana od tamtej pory: 25,83%

Elektrownia Zaporoska odcięta od prądu!!!!!!! ZA 10 DNI KATASTROFA?!

Zgłoś do moderatora
https://tvn24.pl/swiat/ukraina-rosja-zaporoska-elektrownia-atomowa-odcieta-od-pradu-w-efekcie-rosyjskich-atakow-moze-dojsc-do-awarii-6812930

BĘDZIE KATASTROFA RADIACYJNA ?!!??! Wtedy całe zbiory nie będą nadawały się do zbiorów?! lepiej uciekać z ukraińskich spółek!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,23% 32,15 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.