Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,40 zł , zmiana od tamtej pory: -4,91%

Elektrownia atomowa w Zaporożu - jest problem.

Zgłoś do moderatora
Cały świat obawia się przypadkowego ostrzału największej ( kilkakrotnie większej od Czarnobyla) elektrowni atomowej w Zaporożu.
Rosja gromadzi tam ( na terenie elektrowni) potężne arsenały broni i ostrzeliwuje z tego miejsca pozycje Ukraińców.
Ukraińcy nie mogą nic zrobić ( ostrzelać z Himarsów lub artylerii) bo boją się o awarię bloku atomowego.
Więc ruski siedzą sobie tam jak na zapiecku i walą w Ukraińców wiedząc że ci nic nie mogą im zrobić.
Jak długo to będzie trwać ?
Czy Rosja może zrobić prowokację ( w przypadku sukcesów Ukrainy) i wmawiając że to Ukraina zrobić awarię w elektrowni i wyciek radioaktywny?
A może Ukraińcy zrobią błąd i zamiast walnąć w ruskich walną w blok atomowy ?
W przypadku jakichkolwiek awarii cała giełda a szczególnie ukraińskie spółki pójdą do piachu.
Ryzyko jest niesamowite.
Ja uważam że dopóki trwa wojna i ruskie siedzą w elektrowni to jest takie ryzyko.
Dzisiaj nawet piszą o tym:
,,Ukraiński wywiad: Rosjanie szykują prowokacje pod ukraińską flagą

Rosyjscy okupanci zamierzają ostrzelać Zaporoską Elektrownię Atomową z uzbrojenia z ukraińską flagą - poinformowała w sobotę agencja Unian, powołując się na wywiad wojskowy Ukrainy.

"Okupanci ostrzeliwują Zaporoską Elektrownię Atomową z wioski Wodiane (w obwodzie zaporoskim na południu Ukrainy) i szykują prowokacje pod ukraińską flagą" - napisał wywiad na Telegramie.

Wywiad podał, że przy wjeździe do miasta Enerhodar, które leży niedaleko elektrowni, okupanci ustawili armatę samobieżną Pion z namalowaną literą "Z”, na której wywiesili flagę ukraińską


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/nazywo/na-zywo-wojna-w-ukrainie-171-dzien-inwazji-rosji-relacja-na-zywo,nzId,2815,akt,131556,mHash,e51e6f5f53944d3de19d3804db28e1f1#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,23% 22,25 2023-02-07 11:16:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.