Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,08 zł , zmiana od tamtej pory: 3,39%

Elektrotim umowa na 80 milionów złotych a wartość spółki 67 milionów.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-26 o godz. 09:33 ~Inwestor napisał(a):
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/ELEKTROTIM-S-A-Informacja-o-wyborze-oferty-ELEKTROTIM-S-A-przez-Nestle-Purina-Manufacturing-Operations-Poland-Sp-z-o-o-z-siedziba-w-Nowej-Wsi-Wroclawskiej-8380528.html
>
> Czy tylko ja tutaj widzę ogromne niedoszacowanie?

nie tylko

25% marża - kontrakt za 330 mln zł

czekamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,00% 7,32 2022-11-25 16:33:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.