Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  140,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,36%

Elektromobilności coraz więcej. Kolejny przetarg ogłoszony

Zgłoś do moderatora
GDDKiA Przetarg dotyczy stacji zlokalizowanych na Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradach A1, A2, A4 oraz drogach ekspresowych S3, S7 i S8. Na oferty czekamy do lutego 2021 roku.
https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/39773/Elektromobilnosci-coraz-wiecej-Kolejny-przetarg-ogloszony?fbclid=IwAR3yKGzjajNMytA1SQ8-heMTbd2kxDSOsYv150WR3nBAjVXW6cGSK28nDHo 
  • Elektromobilności coraz więcej. Kolejny przetarg ogłoszony Autor: ~ard

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZPUE 1,31% 154,50 2020-11-24 16:36:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.