Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,50 zł , zmiana od tamtej pory: -32,57%

El Profesorek

Zgłoś do moderatora
Jakoś nikt z Was nie wpadł na to że nie było go na forum jak Inbook zmieniał nazwę i kurs był 4, 5, 6, 7zł? Dopiero jak spadło na 3,50zł to się objawił i zaczął naganiać na wzrosty. Nie ma prawdziwych przyjaciół tam gdzie kasa, czyli tu na giełdzie. Informacje na giełdzie są najcenniejsze a intencją profesora jest pozbycie się trefnych akcji z kak najmniejszą stratą. Nikt w grudniu nie przypuszczał że aż tak duża będzie emisja. Stąd spadki. Andrzejek też nagania równo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 0,43% 2,36 2021-10-25 16:45:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.