Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,54 zł , zmiana od tamtej pory: -14,99%

Ekspert: mamy trzy miesiące spokoju przed kolejną falą koronawirusa

Zgłoś do moderatora
Niska liczba zachorowań nie jest nam dana raz na zawsze. Możemy liczyć na ok. trzy miesiące przerwy między kolejnymi falami zachorowań na COVID-19 - mówił w na konferencji dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,koronawirus-w-polsce--kolejna-fala-za-okolo-trzy-miesiace,artykul,41826060.html

A Pharmena ma trzy miesiące na wypromowanie Menavitin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 4,92% 10,66 2021-10-28 12:11:59