Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,30 zł , zmiana od tamtej pory: -49,59%

Eksperci przewidują, że branża biotechnologiczna to nowa perełka

Zgłoś do moderatora
Nowe terapie genowe, sposoby leczenia najpoważniejszych chorób i coraz bardziej dostępne leki to segmenty, które coraz częściej interesują fundusze inwestycyjne. Eksperci przewidują, że branża biotechnologiczna to nowa perełka inwestycyjna.
Koronawirus, najgorętszy temat ostatnich miesięcy, rozgrzał do czerwoności laboratoria poszukujące sposobu na zwalczenie tego wirusa. W mediach pojawiali się lekarze, więcej niż zwykle mówiło się o służbie zdrowia. Coraz więcej interesujących projektów pojawia się również w branży biotechnologii i medycyny. A to znakomita okazja do zarobienia.

https://www.forbes.pl/biznes/koronawirus-przyspieszyl-rozwoj-branzy-biotechnologicznej-fundusze-inwestuja-w-ten/sjh9vhk 

Zobaczymy czy Pharmena zostanie zauważona

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,65% 6,20 2022-05-16 09:16:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.