Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 7,30%

egzeqta, zuza, darunio, dlaczego nie kupujecie perły?

Zgłoś do moderatora
Naganiają na bezwartościowe akcje biednych ludzi. Gdzie masz swoje objęcie hossy na w1 egzeqta?! Sygnał S na tygodniowym jest oszuście niemoralny. Kurs co dzień niżej bo sobie naganiają naiwnych i kółka kręcą, bo mało płynny papier, więc tak sobie to wymyślili- banda...
Egzeqta napisz ludziom, gdzie są najbliższe wsparcia i luka do zakrycia, i co będzie gdy pękną, gdzie wtedy się kurs zatrzyma zakłamańcu? Już -50% od czasu waszego naganiania. Dumny jesteś z siebie?
Tak tanio? Czemu nie kupujesz tylko kółka kręcisz coraz niżej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG -1,96% 0,50 2020-12-03 15:09:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.