Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,95 zł , zmiana od tamtej pory: 143,16%

Efekty zarządzania Imperą Capital

Zgłoś do moderatora
Czy drobni akcjonariusze nie dostrzegają efektów działalności zarządu Impery Capital? Czy jest im wszystko jedno? Przecież działanie zarządzających nosi znamiona działalności na szkodę spółki i jej drobnych akcjonariuszy. Czyżby celem zarządu było doprowadzenie drobnego akcjonariatu do ruiny i wyciągnięcie od nich akcji za bezcen? Następnym zaś krokiem wycofanie spółki z GPW? Prawdziwym ewenementem jest potężny spadek aktywów na przestrzeni ostatnich lat. Pod koniec 2010 roku wartość aktywów wynosiła 194,6 mln zł, na koniec 2012 roku 91,9 mln zł, a na koniec 2018 roku jedynie 14,9 mln zł. Jest to w sumie spadek o 92,33%. Na WZA nie pojawiają się akcjonariusze mniejszościowi ( z małymi wyjątkami). W tej spółce wg mnie powinien pojawić się prokurator oraz nadzorca giełdowy. Czy nikogo z Was drobnych akcjonariuszy nie interesuje już dramatycznie malejąca wartość Waszych zainwestowanych oszczędności w Impera Capital? Wasza bierność i pasywność jest "na rękę" zarządzającym, których nikt nie rozlicza i nie patrzy na ręce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,43% 2,31 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.