Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -22,36%

efekt utopionych kosztów...

Zgłoś do moderatora
według mnie prezes może być przykładem działania efektu utopionych kosztów. Realnie - nie z winy obecnego prezesa - spółka przepaliła już 120 baniek. REALNE KOSZTY UTOPIONE. Fajnie, że obecny chciał ratować spółkę. Obniżył koszty, to sukces, ale sprzedaż wciąż jest niezadowalająca. I niestety kryzys energetyczny może pogrążyć spółkę.
Prezes poświęcił dużo czasu i energii. Oczywiście jest prezesem, zatem zakładam, że nie za darmo... I niestety efekt utopionych kosztów nie pozwala na powiedzenie sobie STOP dla tego profilu działalności spółki. Może warto na poważnie pomyśleć o magazynach energii? Może pompy ciepła? Może fotowoltaika? Jest mnóstwo możliwości. Ma halę, po której hula wiatr.
EFEKT UTOPIONYCH KOSZTÓW...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 17:00:00