Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,22 zł , zmiana od tamtej pory: -39,34%

Edengrad potencjał na zyski w miliardach...

Zgłoś do moderatora
Ludzie uwielbiają gry MMORPG online

Gra Edengrad online jest bardzo Zaawansowana... Można rozwijać swoją postać, można budować domy, miasta, można tworzyć różne przedmioty np bronię, nawet można być rolnikiem.

Wiecie czemu gry online osiągają sukces? Ja wiem... Gracze sami reklamują grę... Komuś się gra spodoba i namawia kolegów do wspólnej gry w grupie ... Lepiej stworzyć grupe z kolegami niż z nieznajomymi...Np ktoś ze szkoły dowie się o grze Edengrad i mu się gra spodoba i będzie chciał pograć w grupie... Więc powie kolegom że szkoły o grze i będzie namawiał do wspólnej gry w grupie. I tak w krótkim czasie cała szkoła będzie wiedziała o grze... Taka sytuacja może być w każdej szkole... Gra Edengrad stawia nacisk na grę w grupie... Samemu trudno będzie przetrwać i wygrywać pojedynki...

Sprzedaż może być w milionach a spółka może zarobić miliony... Potencjał jest ogromny spółka może zarobić nawet miliard złotych.

Proszę rzucić okiem na grę fortnite

Według badań superdataresearch, w 2019 roku Fortnite przyniósł swoim twórcom aż 1,8 miliarda dolarów. Ogrom pieniędzy, choć tylko 75 proc. w stosunku do rekordowego 2,4 miliarda z 2018 roku.

Metin zwykła gra online a ludzie dalej grają i gra zarabia miliony...

Widzicie potencjał w grze Edengrad?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEURONE -5,19% 2,56 2023-03-09 09:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.