Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,38 zł , zmiana od tamtej pory: -13,70%

ED Invest SA. 30.04.20 cena akcji 2,22 nabycie praw do dywidendy 0,31zł

Zgłoś do moderatora
Prezes i wiceprezes oraz PKO TFI zwiększyli znacznie stan posiadanych akcji od 04.09.2019 roku. Przedstawiłem sporo cyfr i danych w tym zakresie ale moderator mi mój post usunął. Dla myślących zadanie domowe, przeanalizujcie sobie kto skupuje akcje i nie oddawajcie pochopnie swoich akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST 1,07% 3,78 2021-10-19 16:42:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.