Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,05 zł , zmiana od tamtej pory: 13,06%

EBOR przejmie gwarancje za dług „Astarty” wobec UkrSibbank

Zgłoś do moderatora
Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR) zagwarantuje Ukrsibbankowi 60% (lub 4,8 mln USD) 8 mln USD pożyczki holdingu rolno-przemysłowego Astarta, pożyczka ta pomoże holdingowi zwiększyć kapitał obrotowy na udaną uprawę roślin i produkcji cukru.

https://ukrrudprom.com/news/EBRR_vozmet_na_sebya_garantii_po_dolgu_Astarti_UkrSibbanku.html 
  • EBOR przejmie gwarancje za dług „Astarty” wobec UkrSibbank Autor: ~przegląd_rynkowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,71% 23,80 2023-03-29 10:09:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.