Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -41,07%

Dziwna sprzedaż

Zgłoś do moderatora
Dziwna jest ta "chęć" sprzedaży. Spychają kurs jakimiś drobiazgami, a gdy pojawi się ciut niżej grubsze zlecenie na kupnie nikt nie sprzedaje. Dzisiaj śmiało można było wypchnąć 300 kilo o 2% niżej. Wczoraj też, ponad 100 kilo i nie było chętnych. Nawet pouciekała sprzedaż, tak na wszelki wypadek, jakby te 100 kilo chciało wyżej skubać :) Czyżby to były koszyki nie od nich. Jakieś obce ? Przyjdzie czas, że sprzedaż całkiem się wycofa, a wtedy ..... Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -0,29% 0,07 2022-05-27 13:06:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.