Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,23 zł , zmiana od tamtej pory: 13,90%
Dziwna ta nasza giełda. Spółki, które właściwie nic nie mają i są na minusie napompowano do niebotycznych rozmiarów. Teraz powoli a czasami szybciej schodzi z nich powietrze. Okazuje się, że zarządy ciągłymi komunikatami o tym jaka to świetlana przyszłość przed nimi, nabiły w butelkę akcjonariuszy a sobie kabzę.
A taki Izostal z coraz większymi zyskami i pełnym portfelem kontraktów na najbliższe lata ciągle na czerwono.
Mam nadzieję, że to ostatnie momenty tej czerwieni.
  • Dziwna GPW Autor: ~mateusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -1,17% 2,54 2022-05-17 09:27:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.