Forum Giełda +Dodaj wątek

Dziwi brak zainteresowania firmą, która ma produkować grafen

Zgłoś do moderatora
Na stronie http://www.inwestujmadrze.pl można przeczytać

,,Spółka nadal z potencjałem wzrostowym bazującym na jej fundamentach.
Technicznie kurs spółki wybił się dołem z kanału wzrostowego, jednak jest to bez znaczenia analizując spółki, których dzienny wolumen to kilka akcji. Spółka potrzebuje rozgłosu, zainteresowania. Kiedy wolumen dzienny zacznie wzrastać i inwestorzy zaczną się interesować spółką, będzie to ciekawa okazja"
  • Dziwi brak zainteresowania firmą, która ma produkować grafen Autor: ~Andrzej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 3,33% 15,50 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.