Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  96,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,79%

Dzisiejsze zachowanie kursu

Zgłoś do moderatora
Dla longów nie ma powodu do zmartwień. Sternik ustawił baton na 97, ale przestraszony popytem zdjął go i dał wyszaleć się podaży. Następnie zbicie, leszczyna wtedy zaczęła pomagać, bo zazwyczaj tak się dzieje, bo słabe ręce już zaczęły brać pep zwabione takimi wzrostami. Potem już poszedł automat i leciały w góra dół paczki po 200 sztuk. Zobaczymy dalej co sternik ma w planach. Trzeba teraz patrzeć na obroty, na pewno trzeba będzie leszcza wykolegowac z interesu całkowicie. Dopiero potem dalsze kontynuowanie wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,00% 72,50 2021-09-28 15:51:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.