Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,90 zł , zmiana od tamtej pory: 10,55%

Dzisiaj wielki dzień

Zgłoś do moderatora
Zarząd easyCALL.pl S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Spółka), w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 13/2021 z dnia 31 marca 2021 r. informuje, iż w dniu dzisiejszym podpisał z SatRevolution S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: "SatRev") aneks do porozumienia w sprawie ustalenia podstawowych warunków planowanej transakcji – Term Sheet (dalej: „Term Sheet”).

Na mocy aneksu do Term Sheet, Spółka i SatRev postanowiły o wydłużeniu terminu na ukończenie procesu due diligence, mającego na celu ustalenie stanu prawnego i finansowego Spółki. Pierwotny termin nie dłuższy niż 30 dni od zawarcia Term Sheet zmieniono na termin nie dłuższy niż 51 dni od zawarcia Term Sheet tj. do dnia 21 maja 2021 r, do kiedy SatRev złoży oświadczenie o przystąpieniu do realizacji zamierzonych działań albo o odstąpieniu od nich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -0,90% 22,00 2021-09-16 12:45:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.