Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,18%

Dzisiaj turecka lira, jutro polska złotówka

Zgłoś do moderatora
Dzięki Kaczyńskiemu i PiS-owi idziemy tą samą drogą co Turcja. Erdogan w Turcji w sposób demokratyczny stworzył dyktaturę. W Polsce PiS wiernie kopiuje tureckie metody przejęcia całej władzy. Turcja i Polska należą do NATO, a oba rządy są pro rosyjskie. USA odwróciły się od Turcji i od Polski. Od Turcji z powodu zamknięcia w więzieniu amerykańskiego pastora, a od Polski z powodu awantury z Żydami wywołanej przez PiS. Niedawno turecka giełda kwitła. Nasza dołuje już od dawna dzięki kolejnym rządom. PiS dobił naszą giełdę na amen. Spółek na giełdzie ubywa i kapitału też. PiS wydaje lekką ręką pieniądze na lewo i prawo. Dzisiaj oberwało się denko na lirze, jutro może się oberwać na złotówce. Niemożliwe? Wiele rzeczy było niemożliwe, dopóki się nie wydarzyło.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -0,31% 90,46 2018-08-14 10:38:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl