Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,30 zł , zmiana od tamtej pory: -0,07%

Dzisiaj turecka lira, jutro polska złotówka

Zgłoś do moderatora
Dzięki Kaczyńskiemu i PiS-owi idziemy tą samą drogą co Turcja. Erdogan w Turcji w sposób demokratyczny stworzył dyktaturę. W Polsce PiS wiernie kopiuje tureckie metody przejęcia całej władzy. Turcja i Polska należą do NATO, a oba rządy są pro rosyjskie. USA odwróciły się od Turcji i od Polski. Od Turcji z powodu zamknięcia w więzieniu amerykańskiego pastora, a od Polski z powodu awantury z Żydami wywołanej przez PiS. Niedawno turecka giełda kwitła. Nasza dołuje już od dawna dzięki kolejnym rządom. PiS dobił naszą giełdę na amen. Spółek na giełdzie ubywa i kapitału też. PiS wydaje lekką ręką pieniądze na lewo i prawo. Dzisiaj oberwało się denko na lirze, jutro może się oberwać na złotówce. Niemożliwe? Wiele rzeczy było niemożliwe, dopóki się nie wydarzyło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 1,44% 90,24 2018-12-13 16:18:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl