Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 18,75%

Dzisiaj RAPORT

Zgłoś do moderatora
Na forum zapadła grobowa cisza.

Cisza i brak popytu. Brak aktywności i jakichkolwiek chęci na coś. Ludzie ubrani rok temu nadal się marynują i nie mają jak wyjść. Większy inwestor wypakował swoje akcje na ostatnim podbiciu pod 25 gr i spółka chyba czeka na jakiś bodziec lub też dryfuje sobie w oczekiwaniu na jakiś "list intencyjny" :) Nie widać pomysłu, progresu i jakichś działań, które by do czegoś prowadziły.
  • Dzisiaj RAPORT Autor: ~MerlinMarketMaker
  • Re: Dzisiaj RAPORT Autor: ~Ssak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP 5,56% 0,14 2020-10-30 15:57:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.