Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,26 zł , zmiana od tamtej pory: -12,63%

Dzisiaj podpiszą

Zgłoś do moderatora
Banda chłopaczków z pis-u pojechała do Czech na negocjacje. Ja wiem jak wyglądają te negocjacje. Wieczorkiem Czesi zaprosili ich na kolację. Było piwo, knedliki i kilka panienek do towarzystwa. Dzisiaj chłopaczki podpiszą wszystko jak leci i będzie git. Ogłoszą sukces negocjacyjny, a Czesi zrezygnują z jakiegoś jednego nieistotnego punktu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,88% 8,96 2021-09-24 17:03:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.